sobota, 22 czerwca 2024

W dniu 22 września 2023 r. w Dużej Sali Obrad Urzędu Miasta Łodzi, Oddział Łódzki SEP zorganizował uroczystą sesję z okazji 600. Urodzin Łodzi. W roku, w którym przypadają te zaszczytne urodziny, Oddział Łódzki SEP obchodzi 104 rocznicę powstania. Jesteśmy „trochę młodsi” od rodzimego miasta, ale nasza historia, którą tworzą ludzie oddani pracy społecznej również jest już bardzo bogata. Nierozerwalnie łączy się z naszym miastem i swoje powstanie zawdzięcza rozwojowi przemysłu jeszcze w XIX wieku.

Obecna siedziba znajduje się w samym centrum Łodzi, przy tętniącej życiem ulicy Piotrkowskiej. Z naszych okien widać Pasaż Schillera i siedzibę Urzędu Miasta Łodzi. Jesteśmy, aby służyć mieszkańcom swoją wiedzą i doświadczeniem, a nasza działalność jest związana z miastem i jego mieszkańcami.

Łódź z każdym dniem, miesiącem i rokiem coraz bardziej się zmienia i pięknieje, jest doceniana na całym świecie. Sesja została objęta Patronatem Honorowym Prezydent Miasta Łodzi Pani Hanny Zdanowskiej. Relacja z wydarzenia ukaże się w grudniowym numerze Biuletynu Techniczno – Informacyjnego OŁ SEP.

UWAGA

Z końcem 2023 roku kończy się data ważności

świadectw kwalifikacyjnych, których termin był przedłużony

z uwagi na stan epidemii i zagrożenia epidemicznego.

Więcej informacji

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU