niedziela, 07.06.2026

Zarząd Koła Terenowego nr 2 przy Oddziale Łódzkim SEP serdecznie zaprasza członków i sympatyków Oddziału Łódzkiego SEP na kolejne seminarium z zakresu energetyki odnawialnej.

Temat seminarium: „Stabilizacja i poprawa jakości sieci średniego napięcia (SN) oraz sieci niskiego napięcia (nn) na przykładzie realizowanych projektów”.

Szczegółowe informacje dotyczące spotkania