Zarząd Koła Terenowego nr 2 przy Oddziale Łódzkim SEP serdecznie zaprasza członków i sympatyków Oddziału Łódzkiego SEP na kolejne seminarium z zakresu energetyki odnawialnej.
Temat seminarium: „Stabilizacja i poprawa jakości sieci średniego napięcia (SN) oraz sieci niskiego napięcia (nn) na przykładzie realizowanych projektów”.
Szczegółowe informacje dotyczące spotkania
