7 maja 2026 r. w siedzibie SEP w Warszawie odbyło się uroczyste, 30. i zarazem ostatnie w kadencji 2022–2026 posiedzenie Centralna Komisja Norm i Przepisów Elektrycznych SEP, któremu przewodniczył Prezes Oddziału Łódzkiego SEP Kol. Piotr Borkowski. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele władz SEP, członkowie Komisji oraz zaproszeni goście.
Podczas posiedzenia podsumowano działalność Komisji w kończącej się kadencji, wręczono wyróżnienia i medale dla zasłużonych członków SEP oraz omówiono kierunki dalszych działań w obszarze normalizacji i przepisów elektrycznych.
Pełna relacja z wydarzenia dostępna jest w newsletterze SEP: Tydzień w SEP
Źródło zdjęcia: SEP – Tydzień w SEP
